Branşlar
30 Ocak 2024

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Genel anestezi, Lokal bölgesel anestezi, Sedasyon, İnfiltrasyon anestezisi, Epidural anestezi başta olmak üzere tüm anestezi uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Anestezi uzmanı operasyon öncesi değerlendirme ve hastanın operasyona hazırlanmasından ,operasyon sırasındaki anestezi uygulamalarını ve operasyon sonrası dönme kadar geçen tüm süreçte birebir hastayı gözlemlemekte ve ilgili işlemleri yürütmektedirler.

Genel anestezi uygulamaları son farmakolojik çalışmaların ışığında yapılmaktadır. Vakanın özelliklerine göre uyanma süresi dakikalarla sınırlı kalmakta ve hasta aynı gün taburcu edilebilmektedir. Spinal, epidural anesteziler hem kombine hem de continue olarak uygulanabilmekte , tüm sinir 
blokajları gerektiği durumlarda yapılmaktadır.Yüksek riske sahip kronik rahatsızlıkları bulunan hastalarda uygun anestezi yöntemi planlanarak operasyonları gerçekleştirilmektedir.

İstendiği durumlarda anestezi altında girişimsel radyoloji,endoskopik incelemeler,nörolojik araştırmalar(EEG),jinekolojik müdahaleler ve ağrısız doğum yapılabilmekledir.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ 


UZM.DR. UĞUR MUSA ADAM
UZM.DR. SERDAR ÖZKUL 


Acil Tıp

Sandıklı devlet hastanesinin acil servisleri deneyimli ve dinamik bir kadro ile 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır.

Acil serviste her türlü tahlil ve radyolojik tetkik, 24 saat boyunca en hızlı şekilde yapılmaktadır. Diğer branşlarda ise nöbet tutan hekimlerimiz acil servisten çağrıldıkları zaman çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedi

 BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ

DR. ABDUL FETTAH NUR (BAŞHEKİM )
UZ.ÜMMÜHAN KARAKAŞOĞLU ACİL TIP UZMANI
UZ.DR.MEHMET ARIKAN ACİL TIP UZMANI
UZ.DR.OSMAN KAYA ACİL TIP UZMANI
UZM. DR. MEHMET KILIÇ  ACİL TIP UZMANI
DR. SERHAT KABAK
DR. AMİNE SAQİ
DR. KUDRET ZEHRA DİNLER
DR. ENES BOLAT
DR. BEYZA İREM YABACI
DR. ESMA ERTAŞ 
DR. GAYE YILDIZ
 

Beslenme ve Diyet

Sağlıklı, dengeli ve her gıda grubundan yeterli miktarda tüketme ilkesine dayalı beslenme alışkanlıkları, hastalıklardan koruyucu etkisinin yanı sıra kronik hastalıkları olan kişiler için de yaşam kalitesini yükselten öneme sahiptir. Özellikle kalp ve damar hastalıkları, mide ve bağırsak sistemini ilgilendiren hastalıklar, kanserler ile metabolik sendrom gibi genel vücut sağlığını olumsuz etkileyen önemli sorunlara karşı koruyucu özelliği bulunan beslenme, hastalık sürecinde tedavinin de bir parçasıdır.     

Beslenme ve Diyet Bölümü’nde kişinin kilo kontrolü için beslenme alışkanlıklarının kontrol altına alınmasının yanı sıra kiloyu korumaya yönelik özel uygulamalar ile bu tedavi sürecinde psikolojik ve sosyal açıdan da danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bölüm, herhangi bir hastalık ya da tedavi programı nedeniyle bölüme diyet amacıyla yönlendirilen hastalar için de uygun diyet programı düzenlenmektedir. Bu konuda da hastaların takip ve kontrolleri, ilgili branşlar ile birlikte yürütülmekte, tedavi de uygun bir biçimde sonlandırılmaktadır. Diyet programlarına; sindirim sitemi rahatsızlıkları, kanser, hormonal hastalıklar diyabet, kolesterol yüksekliği, kalp damar hastalıkları, adet kanama düzensizlikleri, eklem ve metabolizma hastalıkları bulunan hasta grupları dahil edilmektedir. Hastaların taburculuğuna kadar geçen tedavi süresince beslenme hizmeti, özel bir program dahilinde sunulmaktadır. Bunun yanında doğum sonrası da yenidoğan beslenmesi, loğusalık döneminde anne beslenmesi ve yaşamın her alanında sağlıklı beslenme alışkanlıklarının kazandırılmasına yönelik eğitim çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. 

DİYETİSYENLER

DYT. EMİNE ELTAN
DYT. HATİCE KÜBRA ÇELİK
DYT. TAMER ÜÇKILINÇDermatoloji (Cildiye)

Deri, dış ortamla sürekli temas halinde olması nedeniyle hastalıkların oluşumuna açık bir organdır. Günlük yaşamda çevresel etkenler, kimyasal maddeler, alerjenler ve benzeri uyarıcılara sıklıkla maruz kalınması nedeniyle dermatolojik rahatsızlıkların ortaya çıkması kolaylaşabilir. Deride oluşabilecek hastalıklar bazı durumlarda estetik ve kozmetik sorunlara, bazı durumlarda günlük işlevlerin yerine getirilmesinde oluşabilecek zorluklara neden olabilir. Bu nedenle dermatolojik hastalıklar fark edildikleri andan itibaren derhal tedavi edilmelidir. Cilt hastalıklarının tanı ve tedavileriyle Cildiye veya Deri ve Zührevi Hastalıkları olarak da bilinen Dermatoloji bölümlerinde, 6 yıllık tıp eğitiminin ardından 4 yıl uzmanlık eğitimi alan hekimler ilgilenir. 

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ

 UZ.DR.FADİME ÜNALÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları

 

Doğumdan itibaren tüm çocukluk dönemi (0-18 yaş) hastalıklarının tanı ve tedavisi Medstar Hastaneler Grubu kurumlarında yapılmaktadır.

Aşılama programlarının özenle yürütüldüğü birimde çocuk gelişimi, çocuk beslenmesi, çocuk hastalıkları ve çocuk psikolojisi üzerine eğitim çalışmaları düzenlenmektedir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde haftanın 5 günü pediatri uzmanları tarafından poliklinik hizmeti verilmektedir.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ 

UZM.DR.EMRE ERTÜRK
UZM.DR.UĞUR CEM METE


Dahiliye (İç Hastalıkları)

Dahiliye (İç hastalıkları) bölümümüzde tüm dahili hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ

UZM.DR. HAZEL DURMUŞ
UZM.DR.MEHMET PALA
UZ.DR.AHMET KUTLUAY
UZ.DR.FATMA ÖZKAYA KUTLUAY


Enfeksiyon Hastalıkları

 

Enfeksiyon hastalıkları birimi erişkin kişilerde, vücudumuzun herhangi bir bölgesinde veya herhangi bir organımızda bakteri ve virüslerin yol açtığı hastalıklarla ilgilenmektedir. 

Gripten menenjite, idrar yolu enfeksiyonlarından hepatitlere, ishaller, besin zehirlenmeleri ve parazit hastalıklarına kadar çok geniş bir hastalık gurubu enfeksiyon hastalıklarının alanına girmektedir. Ayrıca yüksek ateşle seyreden enfeksiyon dışı hastalıkların da ayrım ve değerlendirilmeleri daha sonra hastaların ilgili bölümlere yönlendirilmeleri de enfeksiyon hastalıkları biriminin işlerindendir.

Enfeksiyon Hastalıkları birimi aynı zamanda hastane enfeksiyonlarını kontrol etmek, izlemek, bu enfeksiyonları en aza indirmek için gerekli çalışmaları yapmakta; hasta, hasta yakınları ve ilgili personele bu konuda eğitimler vermektedir. Enfeksiyon kontrol çalışmalarında antibiyotiklerin bilinçli, uygun ve etkin kullanılması da ayrı bir yer tutmaktadır.

UZM. DR. DİLEK ASİLTÜRK

 


Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 

Sandıklı Devlet Hastanesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde hekimler tarafından aşağıdaki hastalıkların tedavi ve takibi yapılmaktadır.

 • Beyin hasarı sonrası felç
 • Omurilik hasarı sonrası felç
 • Parkinson hastalığı
 • Multiple Skleroz
 • Spastik özürlü çocuklar
 • Sinir sıkışmaları, sinir yaralanmaları
 • Yürüyüş bozuklukları
 • Omuz kas yırtıkları ve sıkışmaları
 • Diz menisküs yaralanmaları
 • Omurga eğrilikleri (skolyoz)
 • Postür (duruş) bozuklukları
 • Bel fıtığı
 • Boyun fıtığı
 • Diz, kalça, omuz ve her türlü eklem kısıtlılıkları
 • Kas hastalıkları, kas güçsüzlükleri
 • Lenf ödem
 • Onkoloji hastalarında rehabilitasyon
 • Kireçlenmeler
 • Osteoporoz
 • Yumuşak doku romatizmaları
 • İltihaplı eklem romatizmaları
 • Kırık ve protez ameliyatları sonrası eklem kısıtlılıkları

Ayrıca kliniğimizde gerekli endikasyonlarda eklem ve yumuşak doku enjeksiyonları yapılmaktadır. Fizik Tedavi Polikliniği’nde tedavisi planlanan hastaların seansları rehabilitasyon ünitesinde fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır.
BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ
UZ.DR. SAMED SOLAK


Genel Cerrahi
 

 • İnvaziv  operasyonlar için bölgede referans kurum olma özelliğini kazanmış olan genel cerrahi birimimizde laparoskopik
 • Acil cerrahi
 • Meme hastalıkları cerrahisi
 • Guatr -troid bezi cerrahisi
 • Sindirim sistemi hastalıklarının cerrahi operasyonları
 • Safra kese ve yolları cerrahisi ile karaciğer cerrahisi
 • Fıtık cerrahisi
 • Hemoroid-fistül-fissür-gibi anal bölge hastalıkları en kısa sürede tedavi edilmektedir.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ 

OPR. DR. DEMET ALAY
OPR. DR. RESUL SARIGÜL


Göğüs Hastalıkları

Göğüs hastalıkları bölümü, akciğer ve solunum sisteminde oluşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. Astım, alerjik hastalıklar, bronşit, kronik obstrüktif akciğer hastalığı, zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, kronik öksürük, akciğer kanseri, uyku sırasında oluşan solunum bozuklukları, sigara bağımlılığına bağlı olarak gelişen hastalıklar gibi pek çok rahatsızlık ile ilgilenen bölüm hekimleri, multidisipliner yaklaşım ile çalışarak, tedavi düzenler. Tanı ve tedavi için gerekli olduğunda, ileri radyolojik görüntüleme tetkikleri, laboratuvar testleri, solunum fonksiyon laboratuvarında yapılan zorlu vital kapasite testi, difüzyon testi gibi pek çok farklı teknik kullanılır. Göğüs hastalıkları ile ilgili hastalıkların tanı ve tedavisini yapan uzman hekimler, sigara bağımlılığı, sigaraya bağlı hastalıklar ve sigara bırakma yöntemleri hakkında da hastalarına yardımcı olur. Gelişen teknoloji ve tıp bilimi ışığında, akciğer hastalıklarına ait tanı, tedavi ve takibini yapan göğüs hastalıkları bölümü hekimleri, 6 yıllık tıp fakültesi eğitiminin ardından 4 yıl da göğüs hastalıkları bölümü için uzmanlık eğitimi alır. Göğüs hastalıkları uzmanları, alerjik etkenlere bağlı olarak gelişen rahatsızlıklar, akciğer kanseri ve uykuda gelişen solunum problemleri gibi pek çok hastalığın tanı ve tedavisinde multidisipliner yaklaşım sergileyerek, hastalıkların tanı ve tedavisini yapar. Ayrıca bölüm hekimleri, yapılan testlere ilişkin rapor düzenler ve gerektiğinde hasta ve hasta yakınlarına taburculuk sonrasında yapılması gerekenler ile ilgili olarak bilgi ve eğitim verir.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ

UZM. DR.CELAL DOĞAN
Göz Sağlığı ve Hastalıkları
 

Göz Hastalıkları tanı ve tadavilerinin  teknoloji ile sunulduğu birimimizde:

* Pterygium ( göze et yürümesi) ameliyatları

Sandıklı Devlet Hastanesinde Grubu göz biriminde gerçekleştirilen tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ 

 OP. DR. KUTAY MEHMET KUŞCUKulak Burun Boğaz 

Sağlıklı bir yaşam geçirebilmek ve hayat kalitemizin yüksek kalmasını sağlamak için vücutta yer alan organların ve sistemlerin doğru şekilde çalışması çok önemlidir. Birbiriyle bağlantılı olan vücut sistemi organlarından birinde yaşanacak en küçük sorun, diğer organların da doğru çalışmasını olumsuz yönde etkilemektedir. Kulak, burun ve boğaz ise bu sistem elemanlarının temel taşları arasında yer almaktadır.
Sandıklı Devlet Hastanesinde Kulak Burun Boğaz biriminde gerçekleştirilen tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI GEÇİCİ GÖREVLE PAZARTESİ GÜNLERİ  HİZMET VERMEKTEDİR.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

  Servisimizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları ile birlikte eğitimli-tecrübeli yardımcı sağlık personeli  hizmet verebilecek tıbbi ekipman bulunmaktadır. Gebe takibi programı hastanemizde özenle uygulanmakta, hamilelik sırasında doğum öncesinde ve doğum sonrasında tüm tetkik eğitim çalışmaları doktorlarımız eşliğinde yürütülmektedir.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ

OPR. DR. VEDAT KARAKAYA
OPR. DR.BEGÜM ERTAN

 


Kardiyoloji
 

Kardiyoloji Bölümü

- Kalp yetmezlikleri
- Kalp damar hastalıkları
- Kalp kapak hastalıkları
- Doğuştan kalp hastalıkları
- Hipertansiyon
- Kolesterol yüksekliği

 Kalp Hastalıkları ve Cerrahisi

- Atardamar hastalıkları
- Damar tıkanıklıkları
- Anevrizmalar (Damar genişlemeleri)
- Toplar damar hastalıkları
- Derin ven trombozları
- Varislerin tedavileri
- Lenf sistemi hastalıkları
- Lenfödem tedavisi

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ YOKTUR.

NÖROLOJİ

Nöroloji beyin, beyin sapı, omurilik, sinir sistemi ve kasların işleyişi ile ilgili sorunlarla ilgilenen bilim dalıdır.

Nöroloji bölümünde tedavisi gerçekleştirilen hastalıklar

 • Beyin damar hastalıkları
 • Baş ağrısı (migren), epilepsi (sara)
 • Periferik sinir hastalıkları
 • Kas hastalıkları
 • Multipl Skleroz ve benzeri hastalıklar
 • Uyku bozuklukları
 • Baş dönmesi
 • Parkinson hastalığı
 • Alzheimer ve benzeri demans hastalıkları
 • Beyin ve omurilik tümörleri ve iltihaplanmaları

Vücudun sinir sistemiyle ilgili hastalıklara nörolojik hastalıklar denilmektedir. Nörolojik hastalıklar tüm vücut sistemlerini de etkileyebilmektedir. Çünkü beyin, omurilik ya da sinirlerin elektriksel yapısındaki anormallikler birçok soruna yol açabilmektedir. Bu sorunlara inme, kas zayıflıkları, koordinasyon problemleri, his kaybı, nöbet geçirme, sersemlik, acı ve şuur kayıpları örnek olarak gösterilebilir. Birçok tanımlanmış nörolojik hastalık bulunmaktadır, bazıları nispeten yaygındır fakat genellikle az görülmektedir.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ YOKTUR.

 Odyoloji

 

Yenidoğan bebeklerde işitme ve tarama testi  yapılmaktadır.

Odyometri ve timpanometri testleri yapılmaktadır.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN PERSONELİMİZ

Odyometrist  AYLİN KÜÇÜKKAHRAMAN


Ortopedi ve Travmatoloji

 

Kas ve iskelet sisteminin tüm hastalıklarının tanı ve tedavilerinin yapıldığı bölümümüz bölgenin ortopedi konusundaki en önemli adresidir. Bölümümüzde iskelet sisteminin her türlü kırık ve çıkıların cerrahi ve tıbbi yapılmaktadır. Gerek kalça gerekse diz kireçlenmelerinde protez tedavileri başarıyla uygulanabilmektedir.Ortopedinin tüm alt bölümlerinde hizmet verilmektedir.

Çocuklarda görülen doğumsal kalça çıkığı,çarpık ayak,serebral palsi,düz tabanlık,gelişimsel bozukluklar gibi rahatsızlıkların takip ve tedavisi yapılabilmektedir.

Diz Cerrahisi:

Dizde görülen menisküs yırtığı veya kıkırdak yaralanmalarının artroskopik olarak tedavisi,ön çapraz bağ yırtıkları,tekrarlayan patella çıkıkları gibi sık rastlanan sorunların tedavisi yapılabilmektedir.

Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi:

Sık görülen halluks valgus gibi şekil bozukluğu da yapan ayağın dejeneratif hastalıkları spor yaralanmaları,bağ yırtılmaları, tırnak batmaları tedavi edilebilmektedir.

Omuz Ve Dirsek Cerrahisi:

Omuz ağrıları ,kolunu kaldıramamak veya kaldırırken ağrıyla kendini belli eden omuzda sıkışma hastalıklarının tıbbi veya cerrahi tedavileri yapılabilmektedir.

El Ve Üst Ekstremite Cerrahisi:

El ve dirsekte görülen sinir sıkışmaları,el yaralanmaları,elin doğumsal anomalilerinin de tedavisi yapılabilmektedir. Operasyon sonrası rehabilitasyon uygulamaları alanında deneyimli uzman kadromuz tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ

OPR. DR.MUSTAFA ÖZYILDIRAN
OPR.DR.HAYRETTİN ÜNAL
Psikiyatri


Sandıklı Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü, diğer  polikliniklerde olduğu gibi ayaktan başvuran veya diğer bölümlerden sevk edilenlerin muayene, tetkik ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Hızla değişen dünyada zaman zaman kendini yalnız hissedebilecek bireyler, danışmanlık ve psikiyatri tedavi gereksinimine giderek daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Burada verilecek profesyonel hizmet, kişinin ruhsal olduğu kadar bedensel iyilik halinin sürmesine olanak sağlayacaktır.

Bölümümüzde aşağıdaki hastalıklar üzerinde çalışmalar alanının uzmanları tarafından yürütülmektedir.

 • Uyum Bozuklukları
 • Duygu-Durum Bozuklukları 
 • Kaygı Bozuklukları 
 • Psikotik Bozukluklar 
 • Yeme Bozuklukları 
 • Cinsel İşlev Bozuklukları 
 • Nikotin Bağımlılığı 

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ RAPORLUDUR.

UZM. DR. GÜLSER KARAKOÇ TUĞRUL
Psikoloji

 

Psikolojik danışma, kişinin kendini anlaması, problemlerini fark etmesi ve çözüm yollarını öğrenmesi, gerçekçi kararlar alması, çevresiyle sağlıklı iletişime geçebilmesi için tarafsız, kişilik haklarına saygılı, güven ve gizliliğe önem veren uzman kişiler tarafından bireye verilen profesyonel yardım sürecidir.

KİMLER PSİKOLOJİK DESTEK ALABİLİR?

 • Birileriyle konuşma ihtiyacı hissettiği fakat kimseye anlatamadığı duygu ve düşünceleri olduğuna inanan kişiler
 • Kendisini daha iyi tanımak isteyen kişiler
 • Stres ve kaygı ile baş edemediğini düşünen kişiler
 • Duygularını karşısındakine ifade etmekte zorlanan veya karşısındaki kişiler tarafından anlaşılmadığını düşünen kişiler
 • Özgüveni arttırmak ve sahip olduğu meziyetlerin farkına varmak isteyen kişiler
 • Depresif duygu durumu içerisinde olup sık sık ağlama nöbetleri geçiren kişiler
 • Yaşam olayları karşısında ( yas, ayrılık,evlilik, organik rahatsızlıklar vb.)sorunlarla baş etmede zorlanan kişiler,

Bu ve buna benzer duygu ve düşünceler içerisinde olan kişiler psikoloji bölümüne başvurarak psikologdan yardım alabilirler.

PSİKOTERAPİ SÜRECİ

Psikoterapide en önemli ilke gizlilik, güven, objektiflik çerçevesinde, yargıdan uzak, kişilik haklarına saygılı biçimde konuşulmak istenen konularda çözüm bulunmasına yardımcı olmaktır. Psikologlar, problemlerinizi nasıl çözeceğiniz konusunda size öğüt veren kişiler değildir. Danışma süreci içinde problemlerinizi çözmeniz konusunda size yardımcı olacak çeşitli konularda sağlıklı karar vermenizi sağlamak ve koyduğunuz hedeflere ulaşmanızda size yardımcı olan kişilerdir. Değişim kolay bir süreç değildir, kişinin kendisini tanıması ve problemleriyle başa çıkmayı öğrenmesi için zaman ve emek harcaması gerekmektedir. Düzenli bir şekilde, belli aralıklarla terapiye devam edildiği sürece terapiden sonuç alınabilir. Terapi süresi ortalama 45-50 dakikadır, ne kadar sıklıkla görüşülmesi gerektiğini kişinin durumuna göre psikolog ve danışan birlikte karar verirler.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN PERSONELİMİZ

PSİKOLOG DUYGU UÇMAN

PSİKOLOG SAİT TAŞPINARRadyoloji

 

 • Direkt radyografi sistemleri + CR teknolojisi,
 • Panoramik röntgen,
 • Ultrasonografi + Doppler Ultrasonografi,
 • Bilgisayarlı Tomografi,

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ

UZM. DR. FATİH KIRÇINÜroloji

 

Ürolojiyi ilgilendiren rahatsızlıklar bayanlarda ise böbrekler, idrar yolları, mesane, erkeklerde, böbrekler, idrar yolları, idrar torbası, prostat bezi, cinsel hastalıklar, penis ve testisler ile ilgili problemlerdir.

Prostat ve mesane TUR ameliyatları, açık ve kapalı taş ameliyatları gibi rutin operasyonlar dışında ürolojik kanser ameliyatları, çocuk ürolojisi ameliyatları (inmemiş testis, hipospadias), kadınlarda idrar kaçırma interstisyel sistit  gibi hastalıklarda tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir. Ayrıca erkek cinsel işlev bozukları konularında tanı ve tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Prostat büyümesine (BPH) bağlı idrar rahatsızlıklarının tedavisinde ilaç ve cerrahi tedavi yöntemleri uygulanmakta olup prostat kanseri taraması ve prostat enfeksiyonlarının tedavisi gibi prostat sağlığını ilgilendiren alanlarda yoğun çalışmalar yapılmaktadır.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORUMUZ  GEÇİCİ GÖREVLE SALI VE CUMA GÜNLERİ HİZMET VERİLMEKTEDİR.

 


Yoğun Bakım Ünitesi

 

Sandıklı Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitelerinde kritik hastalara 7 gün 24 saat yaşamsal destek verilmekte, bir ya da birden fazla sistemde yetersizlik görülen hastaların tedavi edildiği ve yaşamsal fonksiyonların normal değerler içinde kalmasını sağlayan yoğun tedaviler uygulanmaktadır.

        Yoğun Bakım Ünitelerimiz:

 • 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi
 • 2. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ 

UZM. DR.UĞUR MUSA ADAM
UZM.DR. SERDAR ÖZKUL